Archidiecezja krakowska

Przeczytaj najpierw artykuł: Jak znaleźć księdza egzorcystę – krok po kroku oraz Jak rozpoznać działanie złego ducha? Czy potrzebuję egzorcysty?

Nieaktualne dane? Popraw nas!

Kuria – najbardziej aktualne dane o egzorcystach

KURIA METROPOLITALNA, ul. Franciszkańska 3, 31-004 Kraków
tel.: +48 12 628 81 00, +48 12 628 81 01, +48 12 429 47 49
fax.: +48 12 429 46 17

www.diecezja.pl

Egzorcysta w archidiecezji krakowskiej

 

Pomoc przez telefon

Bezpośredni telefon przeznaczony do kontaktów w sprawach pomocy ludziom wychodzacym z okultyzmu, satanizmu itp.  0 519-59-99-89

Ponadto wyznaczone są dyżury w sprawach pomocy ludziom dotkniętym okultyzmem w  Sekretariacie Ewangelizacjiw Krakowie – więcej na stronie  www.se.ofm.krakow.pl w części : „dyżury ojców”   – Grzegorz Bacik

Modlitwa o uzdrowienie

MSZA ŚWIĘTA połączona z adoracją i Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE pod przewodnictwem Wspólnoty Jezusa Miłosiernego „MISERICORDIA” odprawiana jest w 1. sobotę każdego miesiąca roku szkolnego w kościele Księźy Pallotynów pw. Matki Bożej Pocieszenia Kraków – ul. Bulwarowa 15. – o godz. 15.

POSŁUGA INDYWIDUALNEJ MODLITWY WSTAWIENNICZEJ O UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE – czyli pomoc w osobistym spotkaniu się z Jezusem Chrystusem jako Zbawicielem – świadczona bliźnim w szczególnych utrapieniach jest wydarzeniem na wskroś religijnym; nie ma nic wspólnego z „seansem” czy „zabiegiem”, którego celem byłoby pozyskanie mocy Bożej do spełnienia ludzkich życzeń lub pragnień. Jest przyłączeniem się Wspólnoty do trwającego już błagania kogoś, kto chce spełniać wole Boga, a jest świadom, ze bez specjalnej Jego pomocy nie przemoże słabości (choroby duszy lub ciała), w której się znalazł.

KONIECZNYM WARUNKIEM przybycia na modlitwę wstawienniczą do Wspólnoty „MISERICORDIA” jest WCZEŚNIEJSZE UMÓWIENIE. Można go dokonać wyłącznie telefonicznie. Wspólnota pełni w tym celu specjalny dyżur w piątek (od października do czerwca) w godz. 11.00 – 14.30 pod telefonem 012 645 21 20.


Modlitwy i Msze św. Kościół pw. Matki Bożej Pocieszenia w Budzowie za Krakowem koło Kalwarii Zebrzydowskiej

Każdy czwarty czwartek miesiąca od godz.18.00

Msze św. odprawiane w kościele na ul. Reformackiej 4 (przy klasztorze OO. Franciszkanów Prowincji M.B. Anielskiej

Zobacz także… 

Ważne: Miej udział w tej duchowej walce!