Zrozumieć

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  Frodo 2 miesiące, 2 tygodnie temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #6938

  Kalia
  Participant

  Nie wiem nawet jak określić stan swój może to zaburzenia psychiczne albo tak jest i mi się wydaje że coś jest nie tak … Mam wrażenie , że jestem tu na przekór Bogu , że nie powinnam być żyć istnieć , ze był inny plan co do mnie przynajmniej nie tu i Teraz . Odnoszę wrażenie że postawiłam na swoim a Bóg zgodził się wiedząc ,że i tak przyznam mu rację że to nie jest miejsce i odpowiednia chwila dla mnie…. Tak jak by Baletnica z dnia na dzień chciała by wykładać Ekonometrię i Statystykę Przestrzenną nie mając o tym pojęcia i Wszyscy jej by to odradzali ale Ona twierdzi że da rade …. A jednak teraz mój etap życia jest martwy czuje się jak bym była w smole i traciła oddech . To co się dzieje czego się dotknę za co się zabiorę jest złe robię coś w dobrej wieże a obraca się przeciwko mnie .Mam wewnętrzną potrzebę rozmowy , modlitwy zrozumienia niektórych sytuacji życiowych z osobą duchowną ale aby nie obrazić nikogo ” Czystą ” wierzącą nie oceniającą a rozumiejącą nie skażoną przesłankami politycznym , konsumpcjonizmem a by czuć to że jest z powołania i wierzy w to co głosi i egzorcyzmy nie są jej obce. Potrzebuje kontakt do takiej osoby duchownej albo bardzo dobrego egzorcysty sprawdzonego

 • #6941

  Frodo
  Participant

  Cześć,
  Polecałbym Ci, żebyś się udała do psychiatry i psychoterapeuty.

  „Mam wewnętrzną potrzebę rozmowy , modlitwy zrozumienia niektórych sytuacji życiowych z osobą duchowną ale aby nie obrazić nikogo ” Czystą ” wierzącą nie oceniającą a rozumiejącą nie skażoną przesłankami politycznym , konsumpcjonizmem a by czuć to że jest z powołania i wierzy w to co głosi i egzorcyzmy nie są jej obce.”
  Byłoby chyba najlepiej, żebyś porozmawiała z jakimś księdzem z Twojej parafii, albo z parafii sąsiedniej. Tutaj raczej nikt Ci nie da takiego kontaktu.
  Swoją drogą, słyszałem bardzo dobrą opinię o księdzu egzorcyście z diecezji opolskiej, ale nie wiem, czy byś chciała tam jechać.

  „Mam wrażenie , że jestem tu na przekór Bogu , że nie powinnam być żyć istnieć , ze był inny plan co do mnie przynajmniej nie tu i Teraz .”
  W każdym razie dziękuj Bogu za to że żyjesz.

  „To co się dzieje czego się dotknę za co się zabiorę jest złe robię coś w dobrej wieże a obraca się przeciwko mnie .”
  Przykro mi, że tak się dzieje. Czasami w życiu tak to jest, że nic nie wychodzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.