Rusza akcja Anielski Patron!

Rusza akcja Anielski Patron!

Z pewnością znasz modlitwę do św. Michała Archanioła. Jest ona odmawiana w wielu polskich parafiach po Mszy świętej. Celem akcji Anielski Patron jest to, aby ta modlitwa rozpowszechniła się po całej Polsce! Niech nie będzie parafii bez tej modlitwy, a św. Michał Archanioł zostanie Anielskim Patronem naszej Ojczyzny. 

Więcej…

Nowa ulotka! – Pierścień Atlantów

Pierścień Atlantów to coraz popularniejszy talizman. Przed noszeniem amuletów i talizmanów przestrzega nas Kościół, księża egzorcyści i wierni, których dotknęło to zło. Dlatego przygotowaliśmy ulotkę o pierścieniu Atlantów. 

Ulotka – przeciw wróżbiarstwu

W związku z ekspansją zainteresowania wróżbami przygotowaliśmy dla Was dwie ulotki, kolorową i czarno-białą.

Podstawowe informacje

Informacje o tym, na czym polega egzorcyzm i kto go sprawuje, przeczytasz w dziale „Egzorcyzmy i egzorcysta”. Jeśli podejrzewasz działanie złego ducha na sobie, przejrzyj dział „Opętania i dręczenia”. Szukasz pomocy? Oto seria artykułów przeznaczonych dla Ciebie. Dowiesz się, gdzie znajdziesz bezpłatne wsparcie i przede wszystkim duchową pomoc.  Zobacz dział „Pierwsza pomoc”. Szukając pomocy w internecie łatwo … Więcej…

O stronie

Tematyka tej strony obejmuje egzorcyzmy oraz problem zniewolenia, dręczenia i opętania demonicznego. Wszystkim poszusukjącym pomocy polecamy poradnik „Pierwsza pomoc”, w którym można znaleźć informacje, jak postępować w sytuacjach, kiedy zachodzi podejrzenie działania złego ducha. Jeśli zastanawiasz się, czy na Ciebie albo innych działa zły duch i czy ksiądz egzorcysta może Ci pomóc, zajrzyj napierw do … Więcej…

Święto MBNP

27 czerwca (środa) obchodzimy święto Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wyślij z tej okazji e-kartkę znajomym – niech i oni zapoznają się z historią tej wspaniałej ikony – odwiedź stronę www.mbnp.religia.net.

Witamy na www egzorcyzmy katolik pl !

Strona nie stanowi oficjalnego stanowiska Kościoła, choć autorzy są katolikami i starają się wiernie oraz jak najlepiej przedstawiać naukę Kościoła katolickiego. Serwis ten stanowi odrębną i niezależną część niezwiązaną bezpośrednio z serwisem www.katolik.pl.