Diecezja włocławska

Przeczytaj najpierw artykuł: Jak znaleźć księdza egzorcystę – krok po kroku oraz Jak rozpoznać działanie złego ducha? Czy potrzebuję egzorcysty?

Nieaktualne dane? Popraw nas!

Kuria – najbardziej aktualne dane o egzorcystach

Kuria Diecezjalna
87-800 Włocławek
ul. Gdańska 2/4
tel. (0-54) 231-30-40, 231-17-03, 231-32-99
fax (0-54) 231-28-31 tlx 49499 kdwl pl
E-mail: Kuria@wloclawek.opoka.org.pl
www.diecezja.wloclawek.pl

Egzorcyści

Ks. Tomasz Kaczmarek

Źródło

Modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie

Parafia Matki Bożej Częstochowskiej ul.Blizna

Msza o uzdrowienie i uwolnienie jest w każdy ostatni piątek miesiąca o godz. 19.00 spowiedź i ok. 19.40

„Modlitwy o uwolnienie” – kościół św. Stanisława we Włocławku

W kościele parafialnym pw. św. Stanisława we Włocławku, rozpoczynając od stycznia 2013 r., w każdy drugi wtorek miesiąca o godz. 18.00 organizowane są spotkania modlitewne, które prowadzą księża egzorcyści diecezji włocławskiej. Potocznie nazywamy je „modlitwą o uwolnienie”. Najbliższe spotkanie już 8 stycznia.

Dotychczas takie spotkania modlitewne odbywały się w trzecie piątki miesiąca w kościele klasztornym Ojców Franciszkanów we Włocławku. Teraz, od stycznia 2013 r., podejmujemy je w nowym miejscu, tj. w kościele św. Stanisława.
W programie tych spotkań liturgicznych jest Msza święta z okolicznościową homilią-katechezą a następnie modlitwy błagalne zakończone udzieleniem indywidualnego błogosławieństwa.
Modlitwy te są formą duchowej pomocy wobec osób dotkniętych atakami czy uciążliwym dręczeniem ze strony złych duchów, bądź też doznających w różnych postaciach cierpień z tym związanych. Doświadczenie codzienne pokazuje, jak bardzo szeroki jest zakres tych problemów oraz jak wiele jest przestrzeni życia, które potrzebują uwolnienia spod działania szatana. Każdorazowe bowiem opowiedzenie się po stronie szatana, świadome czy nieświadome, wejście na drogę magii, sekt i wszelkiego rodzaju okultyzmu, a tym samym odwrócenie się od Boga, zawsze przynosi zgubne owoce w postaci zatracenia ładu życia, pokoju, zniszczenia życia rodzinnego, różnego rodzaju dramatów życiowych.
Ratunek może przyjść jedynie przez powrót do Boga.
Może go doznać każdy, kto jest gotowy szczerze podjąć drogę wiary i nawrócenia oraz otworzyć się na Bożą łaskę płynącą poprzez posługę Kościoła.
O to przede wszystkim chodzi w tych spotkaniach modlitewnych.

Podziel się wiadomością z osobami, które potrzebują takiej pomocy!


Nasze intencje modlitewne: