Poradnik o działalności sekt i kultów

Skutki przynależności do sekt

1. Internetowi sataniści nakłonili wiele osób do popełniania zbrodni. Wirtualni sataniści działają także w Polsce na licznych stronach internetowych.
2. W 1996 r w Opolu 15 letnia wnuczka (związana z kultem szatana) dokonała zabójstwa swojej 73.letniej babci.
3. W 1996 r w Legnicy w starej kuźni w której sataniści odprawiali swoje czarne msze znaleziono zwłoki 16 letniego chłopca.
4. W 1997 r doszło do popełnienia dwóch samobójstw uczniów szkół średnich w Białej Podlasce. Przyczyną śmierci były praktyki satanistyczne. Za nakłanianie do samobójstw i handel narkotykami oraz niszczenie nagrobków wskazano na 2 lata więzienia satanistów w wieku 19 i 23.
5. W marcu 1999 r w Rudzie Śłąskiej dwóch 19.latków dokonało rytualnego zabójstwa na tle satanistycznym 19. Letniej dziewczyny i 17.letniego chłopaka.
6. W 1999 r w Ełku Sąd Rejonowy wydał wyrok w sprawie znieważania zwłok ludzkich przez dwóch satanistów, skazując ich na karę pozbawienia wolności. To właśnie tzw. pseudo sataniści najczęściej organizują czarne msze, podczas których składają krwawe ofiary, oraz dokonują rytualnych zabójstw. Co ważne, ich ofiarami są najczęściej inni sataniści.