Satanizm rytualny a dzieci

Współczesny satanizm najbardziej rozwinął się w Stanach Zjednoczonych. Tam w roku 1966 założył swój Kościół Szatana Anthon Lavey. Stamtąd przyszła do Europy "Biblia Szatana”. Tam satanizm doczekał się prawnego uznania poprzez rejestracje ruchów satanistycznych. Tam tez prawo musiało się zająć okrutnymi rytuałami satanistycznymi i ich ofiarami – dziećmi.

Co to jest rytuał satanistyczny?

Rytuał satanistyczny jest określany jako kombinacja fizycznych, seksualnych, psychologicznych i duchowych nadużyć, używanych systematycznie  w kombinacji z symbolami. Ceremonie mają przeważnie grupowy charakter, a rytualne czynności – religijne i magiczne znaczenie.  Ofiary rytuałów są sterroryzowane przez powtarzające się nadużycia i indoktrynowane do wiary i praktyk  grupy.  Sataniści zasadniczo mają tendencję, aby  wybierać bardzo młode dzieci i niemowlęta i poddawać je torturom rytualnym w imię Szatana. Z dorosłą osobą jest to o wiele trudniejsze. Sataniści swoje własne dzieci pozbawiają  uczuć miłości, bliskość i szczęśliwego, zdrowego dzieciństwa. Nierzadko są tak okrutni jak wobec obcych dzieci.

W jaki sposób działają?

 

 1. Notorycznie bija dziecko,
 2. niejednokrotnie gwałcą,
 3. upokarzają dziecko,
 4. wciągają w te praktyki satanistów z innych grup,
 5. dziecko jest przedmiotem okrutnych rytuałów satanistycznych,
 6. zmuszają je np. do picia ludzkiego moczu i podobnych praktyk, 
 7. zmuszają do zabijania zwierząt,
 8. powyższe rzeczy są często filmowane,
 9. wychowują  w nienawiści do Boga, Jezusa, chrześcijan,
 10.   robią dziecku „pranie mózgu”, zmieniając jego osobowość łamiąc psychikę,
 11.   pozbawiają snu i jedzenia,
 12.   nagradzają robienie złych rzeczy,
 13.   świadkami tych praktyk bywają członkowie rodzin.

Sens rytuałów

Niektóre obrzędy satanistyczne dają poczucie siły i kontroli nad ofiarami. Łatwo jest użyć kogoś kto się boi, stad tak częsty wybór dzieci do rytuałów. Sataniści to w gruncie rzeczy osoby o słabych charakterach i kompleksach, w trakcie rytuałów mogą  wiec poczuć swoją władzę i moc. Są rytuały o charakterze "zabawy", psychodramy mającej według satanistów "terapeutyczne'', "oczyszczające" cele. Rytuały są też konsekwencją paktu z szatanem. Przykładem jest seryjny zabójca i gwałciciel – Richard Ramirez, który mordował dla Szatana. Obecnie przebywa on w celi śmierci i jest honorowym członkiem Kościoła Szatana.

Dlaczego dzieci?

Sataniści uważają się za bogów lub Bogu podobnych, dlatego tak ważne jest dla nich mieć władzę nad życiem i  śmiercią drugiego człowieka. Najłatwiej  to przychodzi gdy mają do czynienia z dziećmi. Nie ma  dla nich rzeczy bardziej pożądanej  niż rytualne wykorzystanie dziecka. To najbardziej odrażająca, przeciwstawiająca się Bogu i człowieczeństwu praktyka.  Rytuały te zaspokaja także pedofilskie skłonności satanistów, dają poczucie władzy, gdyż dziecko zawsze będzie słabsze psychicznie i fizycznie od dorosłego. Dlatego polują na dzieci. W społeczeństwie sataniści odwracają zwyczajowe normy moralne, propagują egoizm, nienawiść, wypaczają przesłanie i sens modlitw chrześcijańskich, małpują chrześcijańskie obrzędy.

Co na to prawo?

W USA  prawo  przewiduje odpowiednie kary za rytualne praktyki satanistyczne na  ludziach. Zwłaszcza  ścigane są praktyki satanistyczne gdzie ofiarami są dzieci.  Np. w ustawodawstwie stanu Illinois wymienione są wszystkie praktyki opisane na początku artykułu, a dodatkowo także: "przetrzymywanie dziecka w trumnie, lub otwartym grobie gdzie znajdują się ludzkie ciała, zmuszanie do spożywania ekskrementów ludzkich i zwierzęcych." To wszystko wskazuje, jak rozpowszechnione są praktyki satanistyczne w Stanach skoro maja one tak dokładne odbicie w prawie. Kary są surowe, przewidują nawet dożywcie dla sprawców. Można zapytać co na to wszystko mówi prawo w Polsce, gdzie zjawisko satanizmu dopiero się rozwija.

 


Nasze intencje modlitewne: