To nie jest… KLEPANIE! – Wywiad z ks. Piotrem Glasem

Ksiądz Piotr Glas, choć z urodzenia jest Polakiem, pełni posługę w Anglii, a Słowo Boże głosi głównie w języku angielskim. Jego rekolekcje internetowe obejrzały już setki tysięcy Polaków! Ksiądz Piotr zachęca też do nowenny pompejańskiej. Porozmawiajmy!

Wywiad ukazał się w 16. wydaniu „Królowej Różańca Świętego„. Poniżej publikujemy jego fragmenty. Czasopismo możesz zamówić za tylko 3,90 w naszej księgarni!

Strony: First |1 | 2 | 3 | ... | Next → | Last

26 komentarzy do wpisu „To nie jest… KLEPANIE! – Wywiad z ks. Piotrem Glasem”

 1. Różaniec to potężna broń. Sam miałem problem z nieczystoscią. Byłem zniewolony przez złego ducha. 13 maja 2017 była 100letnia rocznica objawień fatimskich. Obejrzałem w tv film 13 dzień. Potem po kilku tyg zacząłem czytać książkę o objawieniach naszej Najświętszej Mamy. I zaczęło się dziać. Zacząłem oczywiście odmawiać codziennie różaniec i uwolniłem się od tych nieczystości. Dzięki Ci Maryjo.

 2. IZA

  osobiście doświadczyłam jak ks. Piotr Glas modlił się w Parafii św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju,
  moje świadectwo:
  Podczas modlitwy wstawienniczej ks. Piotra Glasa wielu parafian otrzymało łaskę uwolnienia i uzdrowienia razem ze mną. Byłam świadkiem wielu łask za pośrednictwem modlitwy ks. Piotra .PAN JEST Wielki Chwała Panu

 3. Ja też dziękuję księdzu Piotrowi za tak wspaniałe kazania. Po jego kazaniach nawróciłem się do różańca świętego i odmawiam różaniec co dziennie. Najświętsza Maryja uwolniła mnie od grzechów nieczystych od których zmagałem się od kilkudziesięciu lat, i przeklaeństw. Dzięki Maryi zacząłem czytać Pismo święte. Teraz wiem czym jest sens życia. Różaniec daje mi ogromną wiarę jakiej nigdy jeszcze nie doświadczyłem. Dziękuję ci księżę Piotrze niech Bóg księdza prowadzi. Chciałbym księdzu osobiście podziękować za tak wielki dar.. Moim postanowieniem jest jeszcze Nowenna Pompejańska.

 4. Dziękuję Matce Bożej Panu Bogu ze mogłem znależ takie modlitwy potych modlitwach zara poczułem się uwolni ony widzę jak jest zagrożenie dzisiaj ze strony cielesnej itp

 5. Ksiądz Glass to dar dla nas. Dziękuję za rekolekcje internetowe. I za narodowy egzorcyzm. Potęga. Kleczalam przed telewizorem.

 6. Konferencje ks.Glasa sa tak mocne i budujace, ze zycze kazdemu aby mial sznse kiedys je wysluchac.Chcialabym kiedys osobiscie uczestniczyc w rekolekcjach gloszonych przez ks.Glasa.
  Pozdrawiam i blogoslawie – Marianna.

 7. Dziękujemy wraz z żoną za egzorcyzm nad Polską na Jasnej Górze ,w dniu 15 paźdź.2016r. Czy jest możliwe wydanie jego doświadczeń jako egzorcysty , i egzorcyzmu na Jasnej Górze ,nadto różańca pompejańskiego . Bóg zapłąć za służbę Bogu, Polsce i ludziom.

Dodaj komentarz