Twoja modlitwa za księży egzorcystów!

Pamiętajmy w modlitwie o księżach, w tym szczególnie o egzorcystach. W swojej niełatwej posłudze potrzebują duchowego wsparcia ze strony wiernych. Dlatego stworzyliśmy listę, na której można deklarować własną modlitwę za kapłanów egzorcystów.

Tu możesz zobowiązać się, że będziesz co dzień odmawiać w ich intencji choć fragment Różańca albo koronkę do Bożego Miłosierdzia albo dowolną modlitwę.

Uwaga: wszystkim zainteresowanym polecamy także ruch modlitwy za kapłanów Corda Pia.

Wpisy nie są umieszczane automatycznie. Deklaracje publikujemy po przesłaniu do moderatora.


Nasze intencje modlitewne:

 

1 574 komentarze do wpisu „Twoja modlitwa za księży egzorcystów!”

  1. Deklaruje się ofiarować czesc mojego powolania za kaplanow i modlitwę na miare mozliwosci. W mierze, jaka Pan Bog wybierze. Proszę o modlitwę za mnie, zwłaszcza bym znalazła nowego kierownika duchowego i abyśmy rozeznali w Panu. Bog zaplac.

    Odpowiedz
  2. Od miesiąca codziennie odmawiam jedną dziesiątkę Koronki do Miłosierdzia Bożego w intencji księży egzorcystów. Wiem jak trudną wykonują pracę. Będę tak się modlić do końca życia, gdyż obiecałam Panu Bogu odmawianie koronki do końca życia. Również osoby opętane mają wsparcie w mojej modlitwie. Niedawno doświadczałam nękań demonicznych. Bardzo pomógł mi ojciec egzorcysta z Wrocławia.

    Odpowiedz

Leave a Reply