360 Sekund przy studni – internetowe rekolekcje adwentowe 2012


Zapisz się, by nie przegapić żadnego z kolejnych odcinków, wejdź na www.PROFETO.pl

Przy studni…

Od początku powstania portalu, podkreślamy jego misję głoszenia Słowa. Chcemy więc, by podczas tegorocznego adwentu, wybrzmiało to w wyjątkowy sposób w spotkaniu przy studni Jakuba. Jezus, Samarytanka i … każdy, kto zechce dołączyć!

Fascynująca przygoda…

Zapraszamy więc do przeżycia niesamowitych chwil, fascynującej przygody, w której Jezus z wielką mocą, będzie dotykał naszego serca.

Dla niesłyszących…

Wyjątkowość tych rekolekcji jest spotęgowana przez fakt, że będą one dostępne dla tych, którzy nie słyszą. Wszystkie dziesięć videoknferencji, będzie dostępnych w języku migowym. Prosimy więc o pomoc w promocji tego wydarzenia. Dzięki Wam, info o rekolekcjach może dotrzeć do tych, którzy nie słyszą, ale tak samo pragną żywego Słowa.

Woda Życia…

Zapamiętaj więc adres www.PROFETO.pl i przekaż go, gdzie możesz zapraszając na te wyjątkowe internetowe rekolekcje adwentowe. Każdy, kto odważy się, by przybyć na to spotkanie z Jezusem i Samarytanką, będzie mógł zaczerpnąć ze studni Słowa i ugasić pragnienie Boga, Żywą Wodą!

Pragniesz? Nie zwlekaj! Zaczerpnij ze Źródła!

360 Sekund przy studni – internetowe rekolekcje adwentowe 2012

Prowadzą: ks. Michał Olszewski SCJ oraz ks. Radek Warenda SCJ
Nie zmarnuj szansy, zapisz się na newsletter na www.PROFETO.pl i nie przegap żadnego ze spotkań!

Znajdź nas na Facebooku

Przekaż dalej…

Koniecznie przekaż info o rekolekcjach dalej! Wystarczy, że podzielisz się adresem: www.PROFETO.pl, a każdy kto odwiedzi portal, zostanie zaprowadzony na spotkanie przy studni!

START: 2 grudnia 2012 r.

Do zobaczenia już w pierwszą niedzielę adwentu! Z błogosławieństwem +, zespół profeto.pl


Nasze intencje modlitewne: