Współpraca

Nasza Fundacja jest otwarta na różne formy współpracy w ramach ewangelizacji. Prosimy jednak mieć na uwadze, że Fundacja nie zatrudnia pracowników i wszystkie prace na tej i innych stronach opierają się na wolontariacie. W ramach pracy nad tą stroną, od początku jej istnienia, czyli 2002 r., nigdy nie pobieraliśmy wynagrodzenia, traktując swoją pracę jako misję. Jesteśmy sceptycznie nastawieni do inicjatyw komercyjnych i staramy się wspierać przede wszystkim inicjatywy wynikające z realnych potrzeb ewangelizacyjnych.

Jeśli masz szczere, niekomercyjne, w 100% ewangelizacyjne intencje, nie dotyczą Cię poniższe zastrzeżenia! 🙂

Warunki współpracy

Z powodu licznych ograniczeń i braku środków, nie podejmujemy się jednostronnych działań usługowych i reklamowych. Możliwa jest jednak współpraca, a więc taka forma kooperacji, która obliguje obie strony do proporcjonalnych działań i przynosi wzajemne korzyści.

  1. Współpracujemy wyłącznie z instytucjami (zakonami, wydawnictwami, inicjatywami itd.) o charakterze katolickim.
  2. Propozycje są wnikliwie analizowane, w razie odrzucenia bez podania przyczyn prosimy o uszanowanie naszej decyzji.
  3. W zamian za nasze działania oczekujemy równoważnych kroków ze strony partnera. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Nasze możliwości

  • Linki, bannery, informacje na stronie. Zarządzamy także wieloma innymi stronami katolickimi o łącznym zasięgu ok. 500.000 UU miesięcznie.
  • Ogłoszenia na naszych stronach społecznościowych (zasięg ok. 300.000).
  • Jest też możliwość współpracy z wydawanym przez nas czasopismem „Królowa Różańca Świętego” oraz z Radiem Różaniec.

Możliwe pola współpracy

1. Wymiana łączami do stron

Prosimy przysłać propozycje linku lub banneru do umieszczenia na stronie.

2. Objęcie patronatem inicjatyw

M.in. wydawniczych, ewangelizacyjnych, rekolekcjach itp.. Wymóg: umieszczenie wyraźnej informacji o naszej stronie lub Fundacji na materiałach wraz z naszą akceptacją przed publikacją.

3. Recenzje książek

Prosimy o przysłanie egzemplarza książki do recenzji. Informacja trafi do działu z recenzjami. Możliwa jest też sprzedaż książek w naszej księgarni internetowej.

4. Inne

Jesteśmy gotowi podjąć się współpracy na innych polach.

 

1 komentarz do wpisu “Współpraca”

  1. Dziękuję za tę stronę. Już samo wejście na nią przywraca pokój serca. Z Maryją j różańcem można pokonywać każdą przeciwność. Kiedy Zły próbuje osaczyć – ten oręż jest niebywale skuteczny. Szatan ma na celu zbrukanie czystości i niewinności dlatego cierpi tyle kobiet i dzieci. Jednak Niewiasta odziana jest w słońce a księżyc ma pod stopami.

    Odpowiedz

Leave a Reply