Uwolnienie 17 letniej Dziewczyny, zniewolonej przez 6 „duchów świata”

+JMJ 2011-09-06 Wszystko co zostanie napisane poniżej, oddaję w hołdzie naszej ukochanej Matce, Maryi, która 4 września 2011 r. w jednej z parafii w centralnej Polsce, uczyniła wielki cud uwolnienia 17 letniej Dziewczyny, która była zniewolona przez 6 „duchów świata”.

Jestem księdzem egzorcystą w diecezji kieleckiej. Przybyłem do w/w parafii, by przez całą niedzielę głosić Słowo Boże. Dzień kończyliśmy Mszą Świętą o 18.00, a bezpośrednio po Eucharystii modliliśmy się na Adoracji prosząc Pana, by uzdrawiał i uwalniał tych, którzy cierpią. Prosiliśmy także, by głoszone Słowo było potwierdzone przez Pana Jego znakami.

Muzułmański hodża praktykujący spirytyzm

Muzułmański hodża był uważany za duchowego mistrza, który wskazuje człowiekowi jedyną właściwą drogę szczęścia, sukcesu, uwolnienia od trosk i problemów doczesnych. W przypadku Mariki, wszystko skończyło się zniewoleniem i balansowaniem na granicy samobójstwa.

Córka milionera pod wpływem guru i uwikłana w narkotyki

Kapłan zaczął rozmowę od tego, że dał jej swoje świadectwo wiary. Mary zareagowała agresywnie. Rozłościła się, zaczęła kłótnię, mówiąc, że nie chce z księdzem rozmawiać. Wstała szybko i wyszła. Fatima wraz z kolegami z instytutu studiów biblijnych cały czas modlili się wtedy za Australijkę. Minęło pół godziny i ks. Rufus zobaczył Mary ponownie. Była wściekła.

I Ron opuścił Jamesa – scjentologia

Biblia przestrzega, byśmy tylko Jezusowi pozwolili zawładnąć swoim umysłem, bo tylko wtedy będzie on wolny. James z USA, niestety, zapomniał o tym. Doszedł do takiego stanu, że chodził po domu jak zahipnotyzowany i zaglądając do wszystkich kątów pytał wciąż: „Gdzie się schował Ron Hubbard?”. Zanim to nastąpiło, przygotowywał doktorat z fizyki jądrowej. Był człowiekiem niezwykle zdolnym. Niestety! Uwikłał się w scjentologię, sektę, w której jest dużo zła.

„Ubanda” to zła praktyka czarów

Chory, przybity intensywnym bólem, leżał na łóżku. Mieszkał w domu, który – jak się okazało – należał wcześniej do jakiegoś satanisty. – Uprawiałeś jakiekolwiek praktyki okultystyczne?

Siostra Anna, węże i rzucone przekleństwo

W północno-wschodnich Indiach żyło małżeństwo, które przyjęło wiarę chrześcijańską. Żona osiem razy była brzemienna, ale każde dziecko umierało przy porodzie. Przyczynę stanowiło przekleństwo rzucone na małżonków przez jakiegoś wroga.

Przypadek z Anglii – złośliwość rzeczy martwych

Jakieś siedem lat temu, ks. Rufus z Bombaju został wezwany do Anglii. Pewna rodzina od trzydziestu lat cierpiała z powodu inwazji czerwonych mrówek i pluskiew. Insekty panoszyły się wszędzie, w każdym zakamarku domu. Żaden z używanych środków owadobójczych nie pomagał.

Peter z Ugandy uwolniony od skutków okultyzmu

Kiedy wrócicie do domu, spalcie wszystkie rzeczy związane z okultyzmem. Po powrocie do mojej wioski w głębi Afryki, będę przez resztę życia ewangelizował? Peter wstąpił do znanej wspólnoty „Emanuel”. Źródłem jego opętania było przekleństwo wypowiedziane przez ciotkę.

Nocne koszmary Andreasa wskutek reiki

Następnego dnia ksiądz ponowił modlitwy i wtedy Andreas został uwolniony z nocnych obciążeń. Jednak ich przyczynę ks. Martin odkrył dopiero po rozmowie z rodzicami chłopca. Wyszło na jaw, że pan Klaus był mistrzem Reiki.