Wiedziałam o istnieniu Boga, ale dopiero teraz wiem, że jest żywy i obecny

Mam na imię Kasia, mam 28 lat. Chciałam opowiedzieć jak w swoim życiu spotkałam Boga i jak uwolnił mnie od przekleństwa. Pochodzę z katolickiej rodziny. Zawsze chodziliśmy do kościoła. Jednak w pewnym momencie zaczęłam się buntować; no bo chodzę do kościoła, modlę się, ale co mi to daje, niczego nie dostaje, w kółko to samo…Jednak nie rezygnowałam z uczestnictwa w mszy świętej.

Cud uwolnienia od przekleństwa przez Maryję

Wszystko co napiszę, oddaję na chwałę i cześć Matki Bożej, Która jest najukochańszą Mamusią na świecie i nie potrafię zliczyć cudów, które uczyniła w moim życiu. Jestem oddaną służebnicą Maryi i Jezusa. Mam 19 lat. Przez tyle też lat byłam zniewolona przez złe duchy z powodu przekleństwa, które ktoś na mnie rzucił.

Ks. Jaworowski: Złorzeczenie, przekleństwo, maleficium

Więcej…Ks. Jaworowski: Złorzeczenie, przekleństwo, maleficium

Błogosławieństwo i przekleństwo

Błogosławieństwo i przekleństwo

ks. Zbigniew Wądrzyk (2010-06-15)

Więcej…Błogosławieństwo i przekleństwo

Przekleństwo

Źródło: SŁOWNIK TEOLOGII BIBLIJNEJ, POD RED. Xaviera Leona-Doufoura, Pallottinum, Poznań 1994.

Siostra Anna, węże i rzucone przekleństwo

W północno-wschodnich Indiach żyło małżeństwo, które przyjęło wiarę chrześcijańską. Żona osiem razy była brzemienna, ale każde dziecko umierało przy porodzie. Przyczynę stanowiło przekleństwo rzucone na małżonków przez jakiegoś wroga.

Peter z Ugandy uwolniony od skutków okultyzmu

Kiedy wrócicie do domu, spalcie wszystkie rzeczy związane z okultyzmem. Po powrocie do mojej wioski w głębi Afryki, będę przez resztę życia ewangelizował? Peter wstąpił do znanej wspólnoty „Emanuel”. Źródłem jego opętania było przekleństwo wypowiedziane przez ciotkę.