Rekolekcje z o. Bashoborą

Niespodziewanie Gdańsk otrzymał możliwość zorganizowania rekolekcji z ojcem Johnem Bashoborą, znanym już w naszym kraju charyzmatycznym misjonarzem z Ugandy.

W dniach 29 listopada do 1 grudnia br. w hali Widowiskowo – Sportowej AWFiS odbędą się jego pierwsze w Polsce Rekolekcje Młodych: „Uwierz w Jezusa – Najwyższego Kapłana, Proroka, Króla”.

Czeka na Ciebie niezapomniane przeżycie kontaktu z żywym Bogiem oraz najprostsze nauczanie docierające do głębi serca. Bonusem tego typu rekolekcji są często wielkie łaski – uzdrowienia duchowe, fizyczne, uwolnienia i niekończące się błogosławieństwo.

Usłyszysz także świadectwo Leszka Dokowicza o pułapce muzyki techno oraz ciekawe aranżacje najbardziej znanych utworów z festiwali Hillsong, Przystanek Jezus itp. w wykonaniu muzyków z lubelskiego zespołu En Gedi z Pawłem Skrzekiem na czele (Przystanek Jezus) oraz wokalistów Gospel Rain i innych czołowych polskich formacji chrześcijańskich.

Będzie mocno gitarowo i wokalnie. To nie tylko uczta dla ducha, ale i dla ucha. Wejdź w przestrzeń uwielbienia, aby stanąć w obecności Zmartwychwstałego Jezusa!

Nie czekaj – zostało zaledwie kilka dni. Zgłoś się przez stronę internetową www.uwierzwjezusa.pl.

ZAPRASZAMY!

Grupa Uwielbienia Bożego Miłosierdzia oraz gdańskie wspólnoty ewangelizacyjne.

Rekolekcje odbywają się za zgodą Księdza Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia.

Opiekunem duchowym rekolekcji jest ks. Krzysztof Ławrukajtis z parafii pw. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Gdańsku.


Nasze intencje modlitewne: