Uzdrowienie Jakuba

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Chciałam się podzielić świadectwem uleczenia przez Jezusa i Maryję mojego 10 letniego syna Jakuba. Od około dwóch lat syn chorował na zaburzenia czynnościowe jelit nastąpił problem z wypróżnianiem, brak apetytu, co się wiąże z nie przybieraniem na wadze do niedawno ważył jeszcze zaledwie 19 kg ogromne bóle brzucha, apatia oprócz tego doszedł do tego rozszczep kręgosłupa jak i silne bóle głowy ze zdiagnozowanymi torbielami na głowie.

Jeździliśmy na klinikę do Centrum Zdrowia dziecka do Warszawy ale leczenie nie przynosiło żadnego rezultatu, gdy dowiedziałam się od koleżanki o uzdrawiających Mszach ŚW. Ojca Józefa w Jarosławiu powiedziałam do męża musimy na taką Mszę pojechać ofiarować wszystko Jezusowi i Maryi bo nikt naszego syna nie uleczy jak tylko On. W taki oto sposób tak się złożyło że Ojciec Józef przyjechał do nas do Zmiennicy zabraliśmy syna i pojechaliśmy podczas Mszy Świętej Kuba nagle poczuł się bardzo źle ogromny ból brzucha w jednej chwili płakał za chwilę śmiał się w momencie kiedy Ojciec Józef Witko modlił się za osoby które mają chory kręgosłup Kuba mówi mamo tak mnie zabolał kręgosłup jak by mnie ktoś walił młotkiem o plecha.

Ja podczas tej modlitwy usłyszałam słowa od Jezusa że Kuba jest zdrowy bo miłość Jezusa i Maryi go uzdrowiła Od tego momentu Kuba zaczął przybierać na wadze, odzyskał apetyt, bóle głowy ustąpiły, bóle kręgosłupa również. Leki które zażywał na wypróżnienie całkiem odstawiliśmy Kuba czuję się dobrze bo dzięki ogromniej miłości Jezusa i Maryi został uzdrowiony i za to Chwała Panu.


Nasze intencje modlitewne: