Archidiecezja warmińska

Przeczytaj najpierw artykuł: Jak znaleźć księdza egzorcystę – krok po kroku oraz Jak rozpoznać działanie złego ducha? Czy potrzebuję egzorcysty?

Nieaktualne dane? Popraw nas!

Kuria – najbardziej aktualne dane o egzorcystach

Kuria Metropolitalna
10-006 Olsztyn
ul. ul. Pieniężnego 22
tel. (0-89) 527-22-80, fax 535 51 72
E-mail: Kuria@olsztyn.opoka.org.pl
www.archidiecezjawarminska.pl

Egzorcyści – Dywity, Olsztyn

Z upoważnienia Arcybiskupa Metropolity Warmińskiego Wojciecha Ziemby misję egzorcysty pełnią ksiądz Kazimierz Dawcewicz i ksiądz Tadeusz Marcinkowski. Osoby, które pragną spotkać się z księżmi egzorcystami mogą bezpośrednio zwrócić się do nich korzystając z następujących danych adresowych:

Ks. kan. dr Kazimierz Dawcewicz, Parafia świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

ul . Jana Pawła II 3,
11-001 Dywity
tel. 895120055
e-mail: kazdaw@op.pl

Ks. kan. dr Tadeusz Marcinkowski, Parafia świętej Anny

ul. Morwowa 10
10-364 Olsztyn
tel.89 526 44 64
e-mail: xtpm@poczta.fm

Przed spotkaniem z egzorcystą, osoba, szczególnie zmagająca się z problemami natury psychicznej powinna skontaktować się z psychologiem bądź psychiatrą w Chrześcijańskim Ośrodku Poradnictwa i Terapii Persona humana, który znajduje się przy Parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie (www.personahumana.pl).

Może także prosić charyzmatyczną grupę modlitewną o okazanie duchowej pomocy za pośrednictwem modlitwy wstawienniczej.
Pomoc w rozeznaniu natury osobistego problemu można otrzymać również w Centrum Informacji o Sektach i Kultach Quo vadis w Olsztynie, ul. Prosta 5/6, tel. 600383870, e-mail: sekty@o2.pl

Źródło

Msza z modlitwą o uzdrowienie

Szkoła Nowe Ewangelizacji Emaus w Olsztynie pragnie zaprosić wszystkich na Wieczory Chwały – charyzmatyczne czuwania z modlitwą o uzdrowienie. Czuwania odbywać się będą w każdy IV piątek miesiąca w kościele Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie. Rozpoczynamy mszą św., po niej modlitwa do Ducha Świętego, konferencja, i adoracja Najświętszego Sakramentu z uwielbieniem i modlitwami o uzdrownienie. Zaprasza Szkoła Nowej Ewangelizacji Emaus i wspólnota Odnowy w Duchu Świętym.


Nasze intencje modlitewne: