Osobiście przyjęłam Jezusa jako Pana i Zbawiciela mojego życia!

Mam na imię Marlena i 29 lat. Wychowałam się w domu w którym nie wierzyło się w sakramenty Św oraz posługę księdza – moi rodzice nie posiadają ślubu kościelnego . W szkole podstawowej i średniej byłam osobą, która nie szanowała katechetów: dogryzałam im i maksymalnie przeszkadzałam w prowadzeniu lekcji. W Boga wierzyłam ale po swojemu i na swoich warunkach, kiedy się modliłam Bóg wysłuchiwał moich modlitw, czytałam Biblie i dowolnie ją interpretowałam.

Uwierzyłam, że jestem tak „mocna „ w Bogu, iż nic nie może mi zaszkodzić ,poznałam ludzi którzy pasjonowali się spirytyzmem magią itd. wzięłam udział w seansie spirytystycznym – przecież nic MI nie może się stać – myślałam. Na seansie było strasznie: usłyszałam słowa „Marlena szatan cię kocha” przeraziłam się zostałam uspokojona przez medium ale to chyba było powodem dlaczego parę miesięcy po tym uklękłam i zaczęłam się modlić do diabła. Moi znajomi tak robili i mówili że diabeł wysłuchuje każdą modlitwę więc ja poprosiłam żeby mnie ktoś pokochał – poprosiłam o miłość. Do Boga nie poszłam… w sumie sama nie wiem dlaczego ( w moim domu wszystko się „sypało”…

Po seansie działo się dużo złych, nadprzyrodzonych rzeczy. W niedługim czasie nieszczęśliwie się zakochałam i trwałam w tym ponad 4 lata- nie wierząć że mogę być kochana ze wzajemnością-czym bardzo raniłam tego chłopaka zamiast tego- zaczęłam stosować magię , wciągnęła mnie astrologia, numerologia, tarot wszystkie wróżby: bioenergoterapia, kehuni i wszystko co obiecywało w sobie siłę i pomoc, szczęście do tego potęga podświadomości itp… efekt był taki że popadałam w coraz większą depresje targnęłam się na swoje życie i samobójstwo było nie odłączne w mojej głowie… Po obejrzeniu programu „Ewangelia Jakuba” przestałam wierzyć w Jezusa potem przyszła wiara w reinkarnacje, a we mnie coraz większa rozpacz i beznadzieja . Wielkanoc 2003 miałam w nosie a kiedy się skończyła odczułam pustkę którą sobie wytłumaczyłam że to pustka „po tradycji.”

Strony: First |1 | 2 | 3 | ... | Next → | Last