Wspomóż nasze inicjatywy

Nasze cele

Nasza strona to jedna z wielu inicjatyw podlegająca pod Fundację „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”. Rozwój strony www.egzorcyzmy.katolik.pl, a szczególnie akcje informacyjne i tłumaczenia artykułów pomocowych na języki obce (podstrona exorcismus.org) wymagają zwiększonego wysiłku i finduszy.

Kochani Czytelnicy, zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o modlitwę i materialne wsparcie naszej strony. Rozliczamy każdą złotówkę a za naszą prace nie pobieramy wynagrodzenia. 

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom

Pragniemy ewangelizować także inne kraje w temacie zagrożeń duchowych. Pragniemy dotrzeć z teściami naszej strony do czytelników różnych krajów, a zwłaszcza do Rosji i Niemiec, gdzie jest pilna potrzeba. Tematyka, jaką poruszamy na tej stronie jest bardzo mało popularna w innych krajach, albo nawet nie ma jej wcale! Brakuje stron katolickich poruszających sprawę egzorcyzmów w Kościele, za to jest całe mnóstwo stron szerzących satanizm, wróżbiarstwo, magię i New Age.

Konieczne są zatem prace przy tworzeniu obcojęzycznych stron zawierających niezbędne porady duchowe i ostrzeżenia o działaniu złych duchów we współczesnym świecie, a szczególnie o posłudze uwalniania od złych duchów. Niestety nie obejdzie się bez materialnego wsparcia tych celów. Do tej pory sami pracowaliśmy nad stroną, poświęcając jej czas i własne środki finansowe. Jednak tłumaczenie najistotniejszych treści z naszej strony na inne języki przekracza nasze możliwości.

Siostro, Bracie, jeżeli możesz nas wesprzeć dobrym słowem lub finansowo to zapraszamy Cię do współpracy! Będzie to wielkim darem serca dla ewangelizacji naszych Braci i Sióstr na całym świecie!

Prace nad rosyjską, niemiecką i angielską wersją są prawie zakończone! W chwili obecnej zbieramy pieniądze na zakończenie tłumaczeń, trwają tłumaczenia najważniejszych świadectw. Polecamy się Twojej uwadze. Każda złotówka przybliża nas ku temu celowi.

Fundacja PKRŚ i redakcja www.egzorcyzmy.katolik.pl


Nasze intencje modlitewne:

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.