Kręcimy… Anielski Film!

Polska oraz Francja, Hiszpania, Włochy, Ukraina, Belgia, Austria – to państwa, w których odbywają się nagrania do nowego filmu! Po naszym pierwszym filmie „Tajemnica Nowenny Pompejańskiej” nadszedł czas na filmową opowieść o św. Michale Archaniele! Już rok, od maja 2016 r., trwają zdjęcia do wyjątkowej, anielskiej produkcji. Nadszedł czas, by opowiedzieć o nim więcej.

Zobacz filmową zapowiedź:

Święty Michał Archanioł – poznajmy go bliżej!

Wydaje się, że wiedza o św. Michale wciąż jest niewielka – kojarzymy go z mieczem i zwycięstwem nad złym duchem, ale czy jesteśmy w stanie powiedzieć o nim coś więcej? Co wiemy o jego kulcie i roli, jaką odegrał w historii świata i czy wiemy, co jego postać znaczy dla nas obecnie? Czy jesteśmy w stanie wskazać miejsca jego objawień i powiedzieć co nieco na ich temat? Czy znamy inspirujące i dodające otuchy przykłady jego opiekuńczej działalności w wielu zakątkach świata? Mamy nadzieję, że już wkrótce sylwetka św. Michała Archanioła stanie się bardziej znana!

Strony: First |1 | 2 | 3 | Next → | Last

4 komentarze do wpisu „Kręcimy… Anielski Film!”

  1. na siłę podstawiacie inny temat a ja w tej chwili szukam czegoś innego i przez takie siłowe podkładanie skąd inndąd ważnego tematu ja nie mogę znaleść swojego

Dodaj komentarz