Kręcimy… Anielski Film!

Anielski Film

Polska oraz Francja, Hiszpania, Włochy, Ukraina, Belgia, Austria – to państwa, w których odbywają się nagrania do nowego filmu! Po naszym pierwszym filmie „Tajemnica Nowenny Pompejańskiej” nadszedł czas na filmową opowieść o św. Michale Archaniele! Już rok, od maja 2016 r., trwają zdjęcia do wyjątkowej, anielskiej produkcji. Nadszedł czas, by opowiedzieć o nim więcej.

Więcej…Kręcimy… Anielski Film!

Film – wywiad z o. Amorthem

EXORCIST / EGZORCYSTA / EXORCISMS from charyzmatycy.pl on Vimeo.

Filmy „Udręczeni” i „A Haunting in Connecticut”

Film "Udręczeni" (tytuł angielski "The haunting in Connecticut") to jeden z przykładów tego, jak fantazja scenarzysty i reżysera potrafi zafałszować fakty. Proszę się nie sugerować wprowadzeniem do filmu, które informuje, że jest on oparty na rzeczywistych wydarzeniach. Między tym, co "oparte na faktach" a rzeczywistością jest rozbieżność nie do pogodzenia.

Film „Egzorcyzmy Dorothy Mills”

Po obejrzeniu filmu „Dorothy Mills” nietrudno się domyśleć, dlaczego rodzimy dystrybutor dodał do polskiego tytułu słowo „Egzorcyzmy”. Chciał tym z pewnością zaciekawić potencjalnych widzów, dodać posmaczku sensacji i tajemnicy, wywołać skojarzenie z głośnym nie tak dawno filmem „Egzorcyzmy Emily Rose„.