Nieśmy pomoc duchowo udręczonym na świecie!

Drodzy Czytelnicy,

Nasza Fundacja Królowej Różańca Świętego jako jeden z celów stawia sobie „upowszechnianie wiedzy na temat niebezpieczeństw ze strony okultyzmu, spirytyzmu i ezoteryzmu we wszelkich ich formach oraz wspieranie i rozwijanie mediów informacyjnych na ten temat.” Pod jej skrzydłami, od 15 lat istnieje ta właśnie strona www.egzorcyzmy.katolik.pl, a od 10 jej wielojęzyczna wersja www.exorcismus.org. To jednak nie tylko informowanie, ale niesienie bezpośredniej pomocy ludziom, którzy wskutek wymienionych praktyk odczuwają na sobie działanie złego ducha.

Tylko z Polski otrzymaliśmy dotąd ponad 20.000 zapytań o pomoc z Polski, a obecnie na odpowiedź czeka ponad 600 zapytań w różnych językach z prośbą o pomoc i rozeznanie. Staramy się na wszystkie odpowiedzieć, jednak skromne możliwości osobowe naszej Fundacji i brak wolontariuszy powodują, że niestety nie jesteśmy w stanie zareagować na wszystkie zapytania, szczególnie w językach obcych.

Postanowiliśmy pomyśleć o innej, uniwersalnej metodzie rozwiązania tego problemu. I znaleźliśmy prosty i skuteczny sposób!

Poradnik dla osób duchowo udręczonych i ich rodzin!

Tym sposobem będzie opublikowanie w internecie poradnika dla osób duchowo udręczonych oraz ich rodzin autorstwa o. dr. Bogdana Kocańdy, wieloletniego egzorcysty i specjalisty w temacie posługi uwalniania. Ten wyczerpujący poradnik z założenia powinien być dystrybuowany bezpłatnie wszystkimi możliwymi kanałami (strona internetowa, sklepy z e-bookami itd.), aby każdy potrzebujący miał do niego łatwy dostęp.

Wybór na książkę o. Kocańdy padł nieprzypadkowo: jest to w naszej ocenie najbardziej wartościowa publikacja w tej dziedzinie, której celem jest rzeczywista pomoc, a nie tylko opisanie problemu pod kątem praktyki duszpasterskiej, jak to jest w większości książek o egzorcyzmach. Z tym poradnikiem, rodziny osób duchowo udręczonych i opętanych będą wiedzieć, jak należy postępować w konkretnych sytuacjach życia codziennego, aby znaleźć wyzwolenie w Jezusie Chrystusie poprzez pomoc w Kościele

Nasza inicjatywa jest jednym z najbardziej koniecznych działań Fundacji Królowej Różańca Świętego z uwagi na liczne prośby o pomoc płynące z całego świata, często z miejsc, gdzie dostęp do egzorcysty jest bardzo utrudniony lub go nawet nie ma…. Jesteśmy przekonani, że poradnik dzięki swojej przystępnej formie przyczyni się do dania najlepszej, szybkiej pomocy osobom zniewolonym i opętanym. Jest to też niezbędnik dla ich rodzin, które dzięki temu będą umiały reagować na krytyczne sytuacje w odpowiedni sposób. Z naszych badań wynika, że takiej właściwej pomocy w internecie jest bardzo niewiele i brakuje osób, którym starczyłoby odwagi na podjęcie się walki duchowej w tak specyficznej sytuacji, kiedy konieczny jest kontakt z osobą opętaną lub jej rodziną. Nie chowajmy głowy w piasek.

Prace są już rozpoczęte!

Rozpoczęliśmy zbiórkę. Jeśli uda nam się zebrać potrzebną kwotę, e-book będzie dostępny za darmo, dla każdego, kto szuka pomocy!

Jak wesprzeć ten projekt?

Czy dołączysz?

Ponieważ nie da się uniknąć kosztów, powstał pomysł, by w powstanie e-booka zaangażowały się osoby dobrej woli, które dzięki licznym ale drobnym wpłatom łatwo udźwigną ciężar finansowy powstania tego dzieła. Jeśli i Ty możesz wesprzeć tę inicjatywę, z pewnością będziesz mieć wielki udział w walce duchowej, jaka toczy się o każdą duszę, szczególnie dusze szczególnie udręczone.

Dołączając do projekty czynimy uczynek miłosierny względem ciała i duszy bliźnich! Są oni w sytuacji niezwykle dramatycznej, kiedy toczy się walka o  ich dusze, a są często zostawieni sami sobie. Wyciągnijmy do nich rękę i dajmy im ten poradnik – dobre narzędzie, dzięki któremu mogą wyjść zwycięsko w walce ze złem.

Święty Michale Archaniele, wspomagaj ten projekt!

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.wdowigrosz.pl

Redakcja


Nasze intencje modlitewne:

 

1 komentarz do wpisu “Nieśmy pomoc duchowo udręczonym na świecie!”

Leave a Reply