Akcja Anielski Patron trwa!

Z pewnością znasz modlitwę do św. Michała Archanioła. Jest ona odmawiana w wielu polskich parafiach po Mszy świętej. Celem akcji Anielski Patron jest to, aby ta modlitwa rozpowszechniła się po całej Polsce! Niech nie będzie parafii bez tej modlitwy, a św. Michał Archanioł zostanie Anielskim Patronem naszej Ojczyzny. 

Tekst modlitwy znajdziesz tutaj. Historia modlitwy – tutaj

Niech Święty Michał Archanioł będzie Patronem każdej polskiej parafii!

Nasza akcja odbywa się pod adresem www.anielskipatron.pl i dzieli się na dwa etapy.

Etap 1.

Sprawdzamy, w których polskich parafiach jest lub nie jest odmawiana modlitwa do świętego Michała Archanioła. W tym celu prosimy naszych Czytelników, aby znaleźli swoją parafię na tej mapce (jeśli nie ma, to łatwo ją dodać) i zostawili informację, czy modlitwa do św. Michała Archanioła jest lub nie jest odmawiania w tej parafii.

Można zostawić także informację o innych parafiach, które znamy.

Przejdź TUTAJ i zostaw informację o swojej parafii!

Etap 2.

Kiedy będziemy wiedzieć, jak bardzo modlitwa do św. Michała Archanioła przyjęła się w Polsce, podejmiemy działania, aby zachęcić proboszczów każdej parafii oraz świeckich do odmawiania tej modlitwy.

Włącz się!

  1. Dołącz do Wielkiej Nowenny do św. Michała Archanioła – kliknij! Modlimy się w intencjach indywidualnych, o rozpowszechnienie kultu do sw. Michała oraz modlitwy o jego opiekę.
  2. Polub stronę Akcji na Facebooku – kliknij!
  3. Umieść banner, napisz – inne metody, zobacz tutaj!

Zobacz stronę: www.anielskipatron.pl


Nasze intencje modlitewne:

 

Leave a Reply