Zaproszenie do Wielkiej Nowenny!

Wrzesień jest miesiącem poświęconym Michałowi Archaniołowi. Dlatego w tym czasie rozpoczynamy specjalne, 31-dniowe nabożeństwo zawierzenia, do którego może dołączyć każdy czciciel św. Michała! To doskonała okazja, aby lepiej poznać tego Archanioła, zawierzyć Jemu siebie, nasze rodziny i naród. Odważ się podjąć wyzwanie i pozwól Michałowi Archaniołowi działać w Twoim życiu! Przekonaj się, jak on zadziała i rozwiąże sprawę, za którą się modlisz!

Zapraszam Cię do odbycia miesięcznego nabożeństwa na podstawie książki ks. Nicoli Ricciego „Wielkość św. Michała Archanioła”. Udział jest darmowy, dla każdego!

To już dziesiąta Wielka Nowenna do św. Michała Archanioła!

W poprzednich edycjach uczestniczyło łącznie kilkadziesiąt tysięcy osób! Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych komentarzy i świadectw. Czas zatem na kolejną edycję! Dołączając do Wielkiej Nowenny codziennie od 1 września otrzymasz na swój e-mail nabożeństwo, które trwa 10-15 minut. Składa się na nie:

  • historia objawień Michała Archanioła,
  • rozważanie o tym Archaniele,
  • modlitwa,
  • zadanie do wykonania.

Każdy dzień jest inny i wyjątkowy. Nabożeństwo to opiera się na książce, którą rekomendował sam święty ojciec Pio pt. „Wielkość św. Michała Archanioła„. Zachęcał on do jej rozpowszechniania, zatem idąc za tym poleceniem, postanowiliśmy czasowo upublicznić treść książki w ramach Wielkiej Nowenny, aby każdy, kto pragnie modlić się tą wyjątkową, modlitwą, mógł to uczynić bez żadnych przeszkód. W ubiegłym roku przygotowaliśmy to nabożeństwo w formie audycji na Youtube.

Dołącz do Wielkiej Nowenny ze św. Michałem Archaniołem!

Dołączenie jest bardzo proste! Są dwie możliwości:

Metoda 1. Modlitwy na Twój e-mail: Zapisz się na powiadomienia za pomocą poniższego formularza albo na stronie nowenny.pl i otrzymuj kolejne dni nabożeństwa wprost na swój adres e-mail. Dzięki temu nie przeoczysz żadnego dnia nowenny.

Metoda 2. Subskrybuj i obserwuj nasz kanał na Youtube – kolejne dni nowenny będą publikowane na naszym kanale od 1 września. Przejdź TUTAJ.

 

Obejrzyj zaproszenie video!

Zapraszamy!

Marek Woś, Fundacja Królowej Różańca Świętego


Nasze intencje modlitewne:

 

Leave a Reply