Zrobiliśmy film o naszym patronie, Michale Archaniele!

Czy wiesz, że zrobiliśmy film o Michale Archaniele? Tak, to w końcu nasz patron! I kolejna inicjatywa filmowa po „Tajemnicy Nowenny Pompejańskiej!”. Przejechaliśmy ponad 30.000 kilometrów, aby poznać, jakie jest przesłanie Michała Archanioła dla Europy i Polski, dla każdego z nas!

Więcej…Zrobiliśmy film o naszym patronie, Michale Archaniele!

Podstawowe informacje

Informacje o tym, na czym polega egzorcyzm i kto go sprawuje, przeczytasz w dziale „Egzorcyzmy i egzorcysta„. Jeśli podejrzewasz działanie złego ducha na sobie, przejrzyj dział „Opętania i dręczenia„. Szukasz pomocy? Oto seria artykułów przeznaczonych dla Ciebie. Dowiesz się, gdzie znajdziesz bezpłatne wsparcie i przede wszystkim duchową pomoc. Zobacz dział „Pierwsza pomoc„. Szukając pomocy w internecie łatwo … Więcej…

O stronie

Tematyka tej strony obejmuje egzorcyzmy oraz problem zniewolenia, dręczenia i opętania demonicznego. Wszystkim poszusukjącym pomocy polecamy poradnik „Pierwsza pomoc”, w którym można znaleźć informacje, jak postępować w sytuacjach, kiedy zachodzi podejrzenie działania złego ducha. Jeśli zastanawiasz się, czy na Ciebie albo innych działa zły duch i czy ksiądz egzorcysta może Ci pomóc, zajrzyj napierw do … Więcej…

Święto MBNP

27 czerwca (środa) obchodzimy święto Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wyślij z tej okazji e-kartkę znajomym – niech i oni zapoznają się z historią tej wspaniałej ikony – odwiedź stronę www.mbnp.religia.net.

Witamy na www egzorcyzmy katolik pl !

Strona nie stanowi oficjalnego stanowiska Kościoła, choć autorzy są katolikami i starają się wiernie oraz jak najlepiej przedstawiać naukę Kościoła katolickiego. Serwis ten stanowi odrębną i niezależną część niezwiązaną bezpośrednio z serwisem www.katolik.pl.