Świeccy egzorcyści

Kochani Bracia i Siostry

Padłam ofiarą świeckiej egzorcystki Wandy Pr***, ja, jak i wiele wiele, masy innych ludzi. Zaufałam osobie, która żerując na braku egzorcystów w naszym kraju zrobiła na ludziach wielki majątek, oddałam jej opiece siebie, swojego brata, mamę, tatę, babcię i mojego partnera. Bóg mnie ustrzegł chyba przed oddaniem mojej córki, chyba dlatego, że jest jeszcze nie ochrzczona.

Błagam Was dlatego, jeśli macie taką moc, a macie na pewno, o uświadamianie ludzi o takich właśnie zagrożeniach, nie każdy, jak ja ma komputer w domu i dostęp do internetu, nie każdy siedzi w domu i może szukać odpowiedzi na rożne tematy. Na szczęście Was znalazłam, ale ona była pierwsza niestety. Ma 2 domy warte miliardy, a jej „pacjenci” byli narażani na utratę zdrowia i życia, spotykały ich nieszczęścia, nawet jeżeli ona naprawde odprowadza duchy, to one i tak wracają, poza tym twierdzi że pomaga im przejść przez kurtynę śmierci, przecież to stek bzdur!!!!! Błagam nie pozwolcie ludziom wierzyć w takie rzeczy!!!!!! Czy ten świat zwariował??Na pewno wiedza na temat egzorcyzmow jest niewielka, i widać też jak wielka jest naiwnośc ludzka i mala ich wiara, nawet moja, skoro tak zbłądziłam.

Dziękuje tylko Bogu, że jestem z powrotem na wlasciwej drodze. Nie mam nic przeciwko opublikowaniu mojego listu, prosze tylko o zachowanie mojej anonimowosci.Mam nadzieje że nie zrobie już większej krzywdy swojej rodzinie. Na szczęście nikomu nic złego się nie stało.

Pozdrawiam, Szczęść Boże.


Komentarz: Pani Wanda P. świadomie wprowadza w błąd na swojej stronie, że w Polsce jest tylko kilku księży egzorcystów, podczas gdy każda diecezja ma przynajmniej jednego mianowanego egzorcystę, a więc razem jest ich w Polsce około 70. Polecamy artykuł „Znachorzy od egzorcyzmów” na naszej stronie.

Wiele wskazuje, że czas oszustw p. Wandy P. jet bliski końca. Na początku 2007 r.  „Ekspress  Reporterów” dwukrotnie przedstawiał matactwa tej „egzorcystki”.


Nasze intencje modlitewne:

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.