To nie jest… KLEPANIE! – Wywiad z ks. Piotrem Glasem

Ksiądz Piotr Glas, choć z urodzenia jest Polakiem, pełni posługę w Anglii, a Słowo Boże głosi głównie w języku angielskim. Jego rekolekcje internetowe obejrzały już setki tysięcy Polaków! Ksiądz Piotr zachęca też do nowenny pompejańskiej. Porozmawiajmy!

Wywiad ukazał się w 16. wydaniu „Królowej Różańca Świętego„. Poniżej publikujemy jego fragmenty. Czasopismo możesz zamówić za tylko 3,90 w naszej księgarni!

Strony: First |1 | 2 | 3 | ... | Next → | Last

26 komentarzy do wpisu „To nie jest… KLEPANIE! – Wywiad z ks. Piotrem Glasem”

  1. Ks.Piotr jest fantastycznym Bożym wojownikiem rozpalającym serce milością do Matki naszego Pana.Dziękuję Bogu za Niego i proszę by był taki do końca. Niech pamięta jak nasz paierz mimo choroby i upływającego czasu wieku wytrwał w powołani i posłudze do konca dni swoich.
    Jestem dzięki Księdzu i jego świadectwom
    zakochana na nowo w Maryi nie wiedzialam o Jej sile ale już wiem i wszystkim o tym świadcze .
    Uwielbiam Cię sluchać księże przywracasz wiarę rozpalasz ogień Twe słowa napędzają do działania w wierze- Bogu niech będzie chwała a dla Ciebie mnogość łask.
    Bógzapłać.

  2. Dziękuję ks.Piotrowi za jego wielką walkę. Byłem letnim katolikiem-nawet nie „paciorkowcem” i dzięki jego naukom jest teraz ze mną zupełnie inaczej-dużo lepiej, staram się cały czas być gorącym i być blisko naszej kochanej mamy Najświętszej Maryji Panny. Teraz wiem, że w życiu nie ma przypadków-modlitwa czyni cuda. Z Panem Bogiem.

Dodaj komentarz