Rekolekcje charyzmatyczne

Nadesłane z charyzmatycy.pl:

ZAPRASZAMY NA REKOLEKCJE CHARYZMATYCZNE!

Drodzy Przyjaciele,

Z radością przesyłamy Wam zaproszenie na kolejne rekolekcje organizowane przez Wspólnotę Katolików CHARYZMATYCY!

Po wspaniałym czasie rekolekcji z udziałem o. Johna Bashobory, pragniemy zaprosić Was na konferencje prowadzone przez kolejnego wielkiego charyzmatyka – o. dr Josepha Vadakkel’a!

MIEJSCE: LUBLIN

Konferencja „EUCHARYSTYCZNY PŁOMIEŃ” odbędzie się w Lublinie – Parafia Niepokalanego Serca Maryi i Świętego Franciszka w Lublinie

DATA: 6-8 września 2010

o. Joseph Sabu Sebastian Vadakkel: Pochodzi z południa Indii o. Joseph MCBS należy do Kongregacji od Najświętszego Sakramentu. Święcenia kapłańskie przyjął w 1993r . Rok później założył w swojej ojczyźnie Centrum Rekolekcyjne, w którym głoszone są uzdrawiające i oswobadzające słowa Ewangelii Jezusa Chrystusa.

Od 1997r o. Joseph cieszy się również dużą popularnością również w Europie. Głosi rekolekcje m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Francji, Polsce, Słowacji.

Szczególny charyzmatem o. Josepha jest głoszenie Słowa Bożego zawartego w Piśmie Świętym w tak żywotny sposób, że Biblia przestaje być martwą książką i staje się niewyczerpalnym źródłem siły i otuchy przez co wielu ludzi świadczy o uzdrowieniu fizycznym!

Jego rekolekcje prowadzą do głębokiej, z serca płynącej wiary, tłumaczą sens bolesnych sytuacji w naszym życiu, prowadzą uczestnika poprzez żal i przebaczenie na drogę wielbienia Boga oraz do uzdrowienia ciała i duszy.

Koszt od osoby: 40 zł, Pary małżeńskie: 60 zł

Wpłaty prosimy dokonać na:

PARAFIA RZYMSKO – KATOLICKA

AL.KRAŚNICKA 76

20-718 LUBLIN

PKO S.A.IV O.LUBLIN

CHOPINA 26 A

69 1240 2500 1111 0010 2676 0532

Istnieje możliwość zamówienia obiadów oraz noclegów.

Wszelkie informacje pod nr: 695 950 993 lub mail: lublin@charyzmatycy.pl

Chcesz uczestniczyć w konferencji , ale masz ograniczone możliwości finansowe? POWIEDZ NAM O TYM – Tel. 695 950 993 lub mail: maria@charyzmatycy.pl

Zapraszamy do rejestracji:

www.charyzmatycy.pl/konferencje.html

ZACHĘCAMY TAKŻE DO ODWIEDZIN NASZEJ STRONY GDZIE ZNAJDZIECIE WIĘCEJ INFORMACJI O REKOLEKCJACH I KONFERENCJACH:

www.charyzmatycy.pl/events.html

Pozdrawiamy w Panu!

WWW.CHARYZMATYCY.PL


Nasze intencje modlitewne: