Archidiecezja krakowska

Przeczytaj najpierw artykuł: Jak znaleźć księdza egzorcystę – krok po kroku oraz Jak rozpoznać działanie złego ducha? Czy potrzebuję egzorcysty?

Nieaktualne dane? Popraw nas!

Kuria – najbardziej aktualne dane o egzorcystach

KURIA METROPOLITALNA, ul. Franciszkańska 3, 31-004 Kraków
tel.: +48 12 628 81 00, +48 12 628 81 01, +48 12 429 47 49
fax.: +48 12 429 46 17

www.diecezja.pl

Egzorcysta w archidiecezji krakowskiej

 

Pomoc przez telefon

Wyznaczone są dyżury w sprawach pomocy ludziom dotkniętym okultyzmem w Ośrodku Rekolekcyjnym Franciszkanów w Krakowie.

Grzegorz Bacik, t. 502696950, gbacik@is.net.pl

Modlitwa o uzdrowienie

Na terenie Małopolski: http://www.jezusuzdrawia.pl/category/malopolskie/

 

MSZA ŚWIĘTA połączona z adoracją i Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE, którym przewodniczy ks. Jan Reczek odprawiana jest w 1. sobotę każdego miesiąca roku szkolnego w kościele Księźy Pallotynów pw. Matki Bożej Pocieszenia Kraków – ul. Bulwarowa 15. – o godz. 15 (wyjątkowo zdarzają się zmiany terminów, warto sprawdzić telefonicznie lub na stronie Parafii).
Co dwa miesiące zapraszamy także na tego rodzaju nabożeństwo do SANKTUARIUM ŚW. JANA PAWŁA II (w roku 2018: 10 lutego, 28 kwietnia, 9 czerwca – o godz. 17; dalsze terminy warto sprawdzać na stronie Centrum Jana Pawła II).

POSŁUGA INDYWIDUALNEJ MODLITWY WSTAWIENNICZEJ O UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE – czyli pomoc w osobistym spotkaniu się z Jezusem Chrystusem jako Zbawicielem – świadczona bliźnim w szczególnych utrapieniach jest wydarzeniem na wskroś religijnym; nie ma nic wspólnego z „seansem” czy „zabiegiem”, którego celem byłoby pozyskanie mocy Bożej do spełnienia ludzkich życzeń lub pragnień. Jest przyłączeniem się Wspólnoty do trwającego już błagania kogoś, kto chce spełniać wolę Boga, a jest świadom, że bez specjalnej Jego pomocy nie przemoże słabości (choroby duszy lub ciała), w której się znalazł.
KONIECZNYM WARUNKIEM przybycia na modlitwę wstawienniczą do ks. Jana i s. Stanisławy jest WCZEŚNIEJSZE UMÓWIENIE. Można tego dokonać za pomocą poczty elektronicznej, pisząc na adres modlitwa@poczta.fm


Modlitwy i Msze św. Kościół pw. Matki Bożej Pocieszenia w Budzowie za Krakowem koło Kalwarii Zebrzydowskiej

Każdy czwarty czwartek miesiąca od godz.18.00

Msze św. odprawiane w kościele na ul. Reformackiej 4 (przy klasztorze OO. Franciszkanów Prowincji M.B. Anielskiej

Zobacz także… 


Nasze intencje modlitewne: