Bł. Bartolo Longo

5 października obchodzimy święto Błogosławionego Bartolo Longo – nawróconego satanisty i okultysty,  apostoła Różańca Świętego, tercjarza dominikańskiego, budowniczego Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach, fundatora zakonu, wielkiego społecznika i obrońcę sierot. Tutaj historia Sanktuarium. Polecamy też modlitewnik do Matki Bożej Różańcowej. Powierzajmy w modlitwie do bł. Bartolo Longo zwłaszcza satanistów i okultystów. Więcej na temat Bartolo Longo w artykule.


Bartolo LongoW tych dniach wydaliśmy szczególną książkę, napisaną przez człowieka, który w młodości był spirytystą i kapłanem szatana. Jego życie pokazuje, że nigdy nie ma nic straconego. Bartolo Longo, bo o nim mowa, nawrócił się i zaczął naprawiać błędy młodości. Zapragnął zbudować malutki kościółek dla mieszkańców Pompejów, by mogli oni gromadzić się na modlitwie różańcowej. Ale Bóg chciał  o wiele więcej. W krótkim czasie powstał nie kościółek, ale potężne sanktuarium Matki Bożej Różańcowej, sierocińce, ochronki, szkoły, warsztaty pracy i wiele innych. Maryja obficie błogosławiła to dzieło licznymi cudami i objawieniami.

Wszystko to Bartolo Longo opisuje w swojej książce, która właśnie ujrzała światło dzienne. W październiku br. mija 30-lecie beatyfikacji bł. Bartola Longa. To dzięki niemu październik nosi miano miesiąca różańcowego.

Książka nosi tytuł „Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach” i można ja nabyć w naszym sklepie internetowym z bezpiecznymi płatnościami on-line.Wysyłka gratis!

Od kilku lat Bartolo Longo jest jednym z głównych patronów naszej strony internetowej

Poniżej prezentujemy:

Link do naszej księgarni…

368 stron, format 118 x 168 mm, Wysyłka GRATIS!

Książka zawiera m.in.:

  • historię budowy Sanktuarium Różańca Świętego w Pompejach, cudownego obrazu oraz relacje z cudów spisane przez błogosławionego Bartola Longa.
  • nowennę pompejańską i inne modlitwy,
  • wprowadzenie z biografią bł. Bartola Longa,
  • fotografie.

Nasze intencje modlitewne: