Ofiary satanizmu II

Internetowi sataniści nakłonili wiele osób do popełniania zbrodni. Wirtualni sataniści działają także w Polsce. W 1996 r w Opolu 15.letnia wnuczka (związana z kultem szatana ) dokonała zabójstwa swojej 73-letniej babci.

1. Internetowi sataniści nakłonili wiele osób do popełniania zbrodni. Wirtualni sataniści działają także w Polsce.

2.W 1996 r w Opolu 15.letnia wnuczka (związana z kultem szatana ) dokonała zabójstwa swojej 73-letniej babci.

3.W 1996 r w Legnicy w starej kuźni w której sataniści odprawiali swoje czarne msze znaleziono zwłoki 16-letniego chłopca.

4.W 1997 r doszło do popełnienia dwóch samobójstw uczniów szkół średnich w Białej Podlaskiej. Przyczyną śmierci były praktyki satanistyczne. Za nakłanianie do samobójstw i handel narkotykami oraz niszczenie nagrobków wskazano na 2 lata więzienia satanistów w wieku 19 i 23.

5.W marcu 1999 r w Rudzie Śłąskiej dwóch 19-latków dokonało rytualnego zabójstwa na tle satanistycznym 19-letniej dziewczyny i 17-letniego chłopaka.

6.W 1999 r w Ełku Sąd Rejonowy wydał wyrok w sprawie znieważania zwłok ludzkich przez dwóch satanistów, skazując ich na karę pozbawienia wolności.

To właśnie tzw. pseudo sataniści najczęściej organizują czarne msze, podczas których składają krwawe ofiary, oraz dokonują rytualnych zabójstw. Co ważne, ich ofiarami są najczęściej inni sataniści.

U byłych członków sekt występują:

  • Problemy psychiczne natury poznawczej, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu.
  • Stany depresyjne, zwłaszcza na początku normalnego życia, związane są z poczuciem braku nadziei na szczęśliwą przyszłość, zniechęcenia, z kryzysem tożsamości, itd.
  • Stany desocjacyjne, utrudniające koncentracje uwagi z powodu krótkich okresów utraty świadomości. Są efektem wyuczonego w sekcie mechanizmu ucieczkowego polegającego na wchodzeniu w odmienne stany świadomości, lub stany tzw. nie myślenia
  • Obciążony język może sprzyjać stanom odpływania. Są to konsekwencje częstego posługiwania się żargonem sekty. Obciążony język powstrzymuje wyzwolenie się z magicznego sposobu myślenia charakterystycznego dla sekt.

Nasze intencje modlitewne: