Twoja modlitwa za księży egzorcystów!

Pamiętajmy w modlitwie o księżach, w tym szczególnie o egzorcystach. W swojej niełatwej posłudze potrzebują duchowego wsparcia ze strony wiernych. Dlatego stworzyliśmy listę, na której można deklarować własną modlitwę za kapłanów egzorcystów.

Tu możesz zobowiązać się, że będziesz co dzień odmawiać w ich intencji choć fragment Różańca albo koronkę do Bożego Miłosierdzia albo dowolną modlitwę.

Uwaga: wszystkim zainteresowanym polecamy także ruch modlitwy za kapłanów Corda Pia

Wpisy nie są umieszczane automatycznie. Deklaracje publikujemy po przesłaniu do moderatora.


Nasze intencje modlitewne:

 

1 574 komentarze do wpisu „Twoja modlitwa za księży egzorcystów!”

  1. Jeśli obowiązki pozwolą (opiekuję się dzieckiem autystycznym i sam jestem chorym),codzienna Msza Święta i różaniec przed Mszą Świętą, w Niedzielę Koronka do Bożego Miłosierdzia z parafianami przed Mszą Świętą.

    Odpowiedz
  2. Pragne w mojej modlitwie codziennej uwzgledniac intencje modlitewna za ks.egzorcystow ze szczegolnym uwzglednieniem ks. La Bara z USA, ktorego mialem okazje poznac . Dobroc i oddanie z jaka pomaga ludziom w Ameryce i na innych kontynentach zasluguje na uznznie. Jest to bardzo slynny ks.egzorcysta, niezwykle uczynny i majacy korzenie Polskie (mama byla Polka). Bardzo jest przychylny kazdemu i sluzy pomoca mimo natloku prac.

    Odpowiedz

Leave a Reply