Dziesięć błędów – Warsztaty dla rodziców

„Dziesięć błędów”

 10 – 12 października  2008

Warsztaty dla rodziców

 Dom Formacyjny Maryi Matki Miłosierdzia, Błotnica 20 (przedmieścia Kołobrzegu)

„Dziesięć błędów”  to warsztaty dla rodziców, którzy pragną pogłębić swoje umiejętności rodzicielskie i uniknąć dziesięciu błędów, których popełnianie zmniejsza szansę na pozytywne  odejście dzieci z domu oraz może utrudniać przyjęcie wiary chrześcijańskiej przez dzieci. „Co robić gdy dziecko sprawia trudności wychowawcze? Co robić gdy dziecko nie chce chodzić do Kościoła? Co robić aby dziecko zostało chrześcijaninem? Co robić gdy dziecko buntuje się przeciwko rodzicom, Kościołowi i Bogu? Co zrobić aby nie stracić więzi z dzieckiem, gdy wejdzie w okres dojrzewania?” – na te i podobne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas zajęć teoretycznych i ćwiczeń. Podczas warsztatów możliwa będzie konsultacja o charakterze terapeutycznym konkretnych życiowych problemów. Planujemy także modlitwę o światło Ducha Świętego na wychowanie dzieci.

Warsztaty mogą być wartościowe dla rodziców dzieci w każdym wieku, jednak szczególnie zachęcamy do przyjazdu rodziców dzieci od 4 roku życia wzwyż . Serdecznie zachęcamy do przyjazdu obojga rodziców.

Zaczynamy w piątek kolacją o godz. 18.00, kończymy w niedzielę obiadem. Koszt: 185 zł od jednego uczestnika. Zgłoszenia mailem lub telefonicznie: tel.: 500 863 104 lub 091 419 06 37; e-mail: mm@gajdy.pl 

 

Formularz uczestnictwa do pobrania na stronie:  www.gajdy.pl 

 


Nasze intencje modlitewne: