Kurs Paweł – zaproszenie

Szczęść Boże, serdecznie zapraszamy na kurs Paweł, który nauczy Cię skutecznie ewangelizować, da Ci narzędzia i konkretną wiedzę jak to robić. Celem kurs jest formacja ewangelizatorów dla nowej ewangelizacji, aby umieli w sposób twórczy przekazywać Kerygmat.

Więcej…Kurs Paweł – zaproszenie

Dzień skupienia: W TROSCE O ŻYCIE I ZDROWIE RODZINY

Siostry Urszulanki SJK zapraszają na dzień skupienia do sanktuarium św.Urszuli w Pniewach

W trosce o życie i zdrowie rodziny

sobota 8 marca 2014 w godz.od 9,00 do 17,00

Rekolekcje Sylwestrowo-Noworoczne

„Nikt też nie może powiedzieć bez pomocy Ducha Świętego: Panem jest Jezus.”1 Kor 12, 3 O WIERZE ŻYWEJ DZIĘKI RELACJI Z DUCHEM ŚWIĘTYM Data od 30.12.12. g.15.00 do 01.01.13. g.15.00 Miejsce Diecezjalne Centrum Kultury Zamek Bierzgłowski Prowadzący ks. Sławomir Witkowski, Barbara Łubkowska Organizator Katolicki Ośrodek Pastoralno-Psychologiczny „Cyrenejczyk” Zapisy do … Więcej…

360 Sekund przy studni – internetowe rekolekcje adwentowe 2012

Więcej…360 Sekund przy studni – internetowe rekolekcje adwentowe 2012

Kurs PAWEŁ sierpień 2012

Jeżeli jeszcze nie masz planów na wakacje, a chcesz spędzić je owocnie to serdecznie zapraszamy na kurs Paweł (przeznaczony dla osób, które brały udział w kursie Filip lub Nowe Życie)

Słabość jest Łaską – rekolekcje z Małą Teresą

„Podnosi nędzarza z prochu, a dźwiga z gnoju ubogiego, by go posadzić wśród książąt, wśród książąt swojego ludu” Ps 113, 7 – 8 Bracie, Siostro* zapraszamy Cię od 22.06.12. godz.17.00 do 24.06.12. godz. 17.00 na REKOLEKCJE: SŁABOŚĆ JEST ŁASKĄ w nawiązaniu do ‘małej drogi’ św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zapraszamy szczególnie osoby, które głęboko … Więcej…

Franciszkańskie Ćwiczenia Duchowe

Forma naszych rekolekcji odzwierciedla tekst Reguły św. Franciszka dla pustelni. Seraficki Ojciec proponuje braciom pragnącym pogłębienia relacji z Bogiem konkretny sposób, który stanowi kręgosłup naszych rekolekcji. Przedstawia to poniższe zestawienie ujęte w tabeli.

Benedyktyńskie spotkania medytacyjne w Tyńcu

Każdy z nas czasami poszukuje wyciszenia, choćby krótkiej ucieczki od gwarnej codzienności, zaszycia się gdzieś, gdzie można wyłączyć komputer, zapomnieć o telefonach, odciąć się od codziennych problemów.

Ćwiczenia ignacjańskie

Rekolekcje ignacjańskie i rekolekcje Słowa Bożego

Rekolekcje lectio divina – Trzebinia

Rekolekcje „Lectio divina”, prowadzone przez Salwatorianów w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie oparte są na wielowiekowej praktyce modlitwy słowem Bożym. Jest to praktyka dostępna dla wszystkich wierzących: prostych i uczonych, duchownych i świeckich. Jest szczególnym rodzajem duchowości, radykalną formą życia chrześcijańskiego.